СРОЧНО!!!! Відстань між містами 665 км. Одночасно з цих міст виїхали назустріч один одному два мотоциклісти. Через 7 годин вони зустрілися. З якою швидкістю їхали мотоциклісти, якщо один з них проїжджав за 1 годину на 7 км біль...

СРОЧНО!!!! Відстань між містами 665 км. Одночасно з цих міст виїхали назустріч один одному два мотоциклісти. Через 7 годин вони зустрілися. З якою швидкістю їхали мотоциклісти, якщо один з них проїжджав за 1 годину на 7 км більше за другого? РЕШИТЬ УРАВНЕНИЕМ !! СРОЧНО!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
(х+7+х)*7=665 2х+7=665:7 2х+7=95 2х=95-7 2х=88 х=88:2 х=44км/ч-скорость 1 44+7=51км/ч-скорость 2