Срочно!!!!!! виписати прикметники,визначити їх число і рід. У соснових лісах, на піщаних місцях майже по всій Україні розселився чебрець. Це приземкувата рослина. Від стебла піднімаються тоненькі пагони. Вони густо вкриті мален...

Срочно!!!!!! виписати прикметники,визначити їх число і рід. У соснових лісах, на піщаних місцях майже по всій Україні розселився чебрець. Це приземкувата рослина. Від стебла піднімаються тоненькі пагони. Вони густо вкриті маленькими листочками. А на верхівках розгорнулися ніжні дрібні бузкові квіточки.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Соснових,піщаних,приземкувата,тоненькі,маленькими,ніжні,дрібні,бузкові. Це прикметники.