Срочно!!! завтра сдавать Масса груза 1 = 10 кг, груза 2 = 5 кг ( смотреть рисунок) Определите массу груза 3. С какой силой рычаг давит на опору?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Маса 3 важка дорівнює 6 кг тому що при 5 діленнях з обох боків Рівнога зберігається при вазі важка з обох боків 10 кг тоді 10/5=2 вага при якій зберігається рівновага з обох боків а 3 важок знаходиться на відстані 3 ділення тоді 2*3=6 сила дорівнює (5+10+6)*10=210Н