Срочно!Дам 10 балов!10 прислів'їв з складними прикметниками (слова разом, та через дефіз

Срочно!Дам 10 балов! 10 прислів'їв з складними прикметниками (слова разом, та через дефіз
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Людина міцніша за кремінь і слабша за мушку. Найкраще зерно ховається на дно. Каша смачніша від балачок. Свій хліб більш ситний. Як коротші кроки, то довше життя. З усієї рідні мати найбільш рідна. З усіх скарбів найбільш цінним є молодість. Солодший за все плід праці.