СРОЧНО!!!Допиши. Фразы:Hi,how are you today? Bye!Come to London! Hello,my name is Ben. 1. Vera:Hello!I am Vera from Moscow. Ben:......................................... 2. Vera:.................................... Ben:Fine,t...

СРОЧНО!!!Допиши. Фразы:Hi,how are you today? Bye!Come to London! Hello,my name is Ben. 1. Vera:Hello!I am Vera from Moscow. Ben:......................................... 2. Vera:.................................... Ben:Fine,thanks.And how are you? 3. Vera:Goodbye!Write to me. Ben:...................................... Вставить в пропуски фразы подходящие по смыслу.Фразы сверху.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Hello,my name is Ben. 2. Hi,how are you today? 3. Bye!Come to London!