СРОЧНО!!!!!!Допоможіть будь ласка написати діалог на одну із тем ( хочаб 20 реплік ): 1.Для чого потрібен Інтернет 2.Боулінг-цікаво і корисно 3.Організовуємо відпочинок

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1-Привіт -Привіт -Чого задуманий? (-на) -Та ось думаю для чого потрібний Інтернет? -Ти ще над цим задумуєшся? -Так, а ти що, не задумуєшся? -Так, але тут все просто. -Поясни мені! -Ось дивись, Інтернет річ багато функціональна, це для знань допомагає, додаткова інформація, для розваг і для відпочинку. -Це так, але ж він і шкодить -Тут я з тобою не буду сперечатися, звичайно ж він шкодить, якщо ним зловживати, чи заходити на сайти, які не для дітей. -Дякую, ти дуже мені допоміг!! (-огла)
Гость
- Дітки куди ми цього літа поїдемо у таборі? - Я хочу на екскурсію в зоопарк! - Ні, я вже там була - Може давайте на пітнік поїдемо, з ночівкою - А що, непогана ідея - Але в мене немає палатки - То нічого , будем в одній - Так, тепер домовляємось хто що бере! - Катю, в тебе є шашлик? - Так, звісно! - Добре тоді з тебе шашлик - А хто солодощі візьме?! - Та звісно Діана, або Віка - Давайте я візьму! - Добре, тоді з тебе Діано солодощі - Так, а віка що візьме? - Я візьму скатертину - О, Ольго Іванівно, можна я візьму зефір та млинці? - Так, звісно Тамаро - А млинці з чим будуть? - Шоколадом - Ні з шоколадом, тому що це все ростопиться і замастить весь одяг - Ну добре тоді візьмі з творогом - Добре, всі договорились що хто бере!? - Так Ольго Іванівно - Добре тоді чекаю вас завтра о 9 годині