СРОЧНООО ДО ЗАВТРА ПОТРІБНО ВИКОНАТИ БУДЬ ЛАСКААА...Вкладник поклав до банку 2000грн.За перший рік йому був нарахований певний відсоток річних,а на наступний рік банківський відсоток збільшили на 4%. Під кінець другого року на ...

СРОЧНООО ДО ЗАВТРА ПОТРІБНО ВИКОНАТИ БУДЬ ЛАСКААА...Вкладник поклав до банку 2000грн.За перший рік йому був нарахований певний відсоток річних,а на наступний рік банківський відсоток збільшили на 4%. Під кінець другого року на рахунку було 2332грн.Скільки відсотків річних було нараховано за перший рік?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
По моему 70% ну это не точно за правильность не ручаюсь