Срочнооо Уявіть, що ви купуєте в шкільному буфеті сік і вам треба уточнити який саме напій ви бажаєте. Утворіть від поданих назв фруктів прикметники для найменування відповідного соку. Сформулюйте речення- прохання можливе в ці...

Срочнооо Уявіть, що ви купуєте в шкільному буфеті сік і вам треба уточнити який саме напій ви бажаєте. Утворіть від поданих назв фруктів прикметники для найменування відповідного соку. Сформулюйте речення- прохання можливе в цій ситуації Вишні, персики, абрикоси, сливи, груші, ананаси, гранати.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вишні - вишневий Персики - персиковий Абрикоси - абрикосовий Сливи - сливовий Груші - грушевий Ананаси - ананасовий  Гранати - гранатовий  Скажіть ,будь ласка, скільки коштує цей сік?