СРОЧНООО!!!!ПОМОГИТЕ!!! Даю 35 баллов Просклоняйте любые 5 слов по временам глаголов (нак осы шак, ауыспалы осы шак, болжалды келер шак, максатты келер шак, ауыспалы келер шак, жедел откен шак,бурынгы откен шак, ауыспалы откен ...

СРОЧНООО!!!!ПОМОГИТЕ!!! Даю 35 баллов Просклоняйте любые 5 слов по временам глаголов (нак осы шак, ауыспалы осы шак, болжалды келер шак, максатты келер шак, ауыспалы келер шак, жедел откен шак,бурынгы откен шак, ауыспалы откен шак)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)нак осы шак-Жазып,отырмын,турмын,жатырмын,ойнап. 2)ауыспал о.ш-барамын,коремын,караймын,андетемын,жарады. 3)болжалды к.ш-сызармын,аударар,сызбасыз,жеткызер,куанар. 4)максатты к.ш-кеспек,болмек,даметпек,куйсемек,суймек. 5)ауыспал к.ш-киын келеды,жузеды,кездеседы, содан сон,сабак береды. 6)жедел о.ш-жуыстым,сойлеттын,бардындар,кайттындар,айттындар,карады. 7)бурынг о.ш-кетты,отты,турыпты,кетыпты,жатыпты. 8)ауыспал о.ш-кездесетынмын,сойлесетынмын,окитынмын,коретынмын,кетпейтынмын.