СРОЧНО!!ПОМОГИТЕ ПЕРЕВЕСТИ ТЕКСТ НА РУССКИЙ ЯЗЫК!! 7 КЛАСС! Күні бүгінге дейін Жер шарындағы көптеген халықтардың дәстүрлі мейрамына айналып отырған бұл мерекенің қашаннан бері тойланып келе жатқанның дөп басып айту қиын

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
По сей день, многие люди на планете Земля, который запланирован, чтобы стать традиционный праздник, когда праздник отмечается так как трудно сказать