СРОЧНО!ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ! 1).Літак вилетів на розвідку лісової пожежі.Коли літак пролітав над місцем пожежі ,його сильно підкинуло вгору. 2).Щоб швидше охолодити воду у посудині ,лід кладуть на посудину звурху. Це пов*язано з...

СРОЧНО!ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ! 1).Літак вилетів на розвідку лісової пожежі.Коли літак пролітав над місцем пожежі ,його сильно підкинуло вгору. 2).Щоб швидше охолодити воду у посудині ,лід кладуть на посудину звурху. Це пов*язано з явищем... Варіанти відповідей: а)кипіння , б)теплопровідності , в)конвекції , г)випромінювання , д)дифузії
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ответ на эти два задания: Здесь надо учитывать КОНВЕНЦИЮ: Летчика подбросило вверх горячими потоками воздуха, а во второй задаче охлажденная вода опускается вниз, а на ее место приходит теплая