СРОЧНО!!!Пожалуйста сочините сказку на любую тему на казахском языке пожалуйста не с интернета!^-^)))

СРОЧНО!!! Пожалуйста сочините сказку на любую тему на казахском языке пожалуйста не с интернета!^-^)))
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ерте,ерте,ертеде бір адам өмір сүріпті.Оның аты Еркін.Бір күні Еркін базарға барып,əдемі кітапті көріп қалды.Сонда,Еркін сатушыдан сұрады: -Кітап неше тенге тұрады? Сатушы айты: -Мен саған оны жай беремін,маған ақша керек жоқ.Бірақ,сен менің қызыма үйлетесің.Жарайдыма? Еркін айтты: -Жоқ,мен сіздің қызыма үйлетпеймін,ешқашан. Сатушы естіп бұны айтты: -Менің қызым сұлу қыз. Еркін естіп айтты: -Жоқ.