СРОЧНО!СРОЧНО!Пожалуйста,найдите в Кобзаре Шевченка 5 Безсполучниковых сложных предложений.

СРОЧНО!СРОЧНО! Пожалуйста,найдите в Кобзаре Шевченка 5 Безсполучниковых сложных предложений.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Такая їх доля:  Не вернуться сподівані,  Не вернеться воля,  Не вернуться запорожці,  Не встануть гетьмани,  Не покриють Україну  Червоні жупани!  2)Ніхто її не рятує...  Козачество гине;  Гине слава, батьківщина;  Немає де дітись;  Виростають нехрещені  Козацькії діти;  Кохаються невінчані;  Без попа ховають;  Запродана жидам віра,  В церкву не пускають! 3)Закрякали чорні крюки,  Виймаючи очі;  Заспівали козаченьки  Пісню тії ночі,—  Тії ночі кривавої,  Що славною стала  Тарасові, козачеству,  Ляхів що приспала. 4)Грає кобзар, виспівує,  Вимовля словами,  Як москалі, орда, ляхи  Бились з козаками;  Як збиралась громадонька  В неділеньку вранці;  Як ховали козаченька  В зеленім байраці. 5)Бо не довго, чорнобриві,  Карі оченята;  Біле личко червоніє  Не довго, дівчата Надеюсь,равильно выбрала.Хотя,не факт Источник:"Кобзар":http://oursong.narod.ru/kobzar/kobzar.html#do_osnov