Сроочно. 1. як діє (камера обскура)? вона (прямолініно поширює світло? Заломлює світло? Поглинає світло? Відбиває світло? Чи розсіює світло? 2. у романі вальтера скотта (подорож на місяць) що порадив герой роману коли- із внут...
Сроочно.
1. як діє (камера обскура)?
вона (прямолініно поширює світло? Заломлює світло? Поглинає світло? Відбиває світло? Чи розсіює світло?
2. у романі вальтера скотта (подорож на місяць) що порадив герой роману коли- із внутрішніх стінок кастрюлі вода переходила на зоанішні і розтікалася по них, оповиваючи кастрюлю товстим водяним шаром.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Відбувається розсієння світла