СРОООООООЧНОООО, ПОМОГИТЕ С К\РСРООООООООООООООООООООООООООООООООООООЧНООООООООООООООООООООЧЕЕЕЕЕНЬУМОЛЯЮЮЮЮЮПОМОГИИИТЕ 1) Складіть речення за схемами: [,(коли ),]. вопрос ставится от главного к вопросу коли (як ), [ ], (що )...

СРОООООООЧНОООО, ПОМОГИТЕ С К\Р СРООООООООООООООООООООООООООООООООООООЧНООООООООООООООО ОООООЧЕЕЕЕЕНЬ УМОЛЯЮЮЮЮЮ ПОМОГИИИТЕ 1) Складіть речення за схемами: [,(коли ),]. вопрос ставится от главного к вопросу коли (як ), [ ], (що ). вопрос ставится от главного в вопросам як, що 2) Перекладіть речення, запишіть, визначте вид підрядних речень: 1) Очнулся он, когда солнце стояло уже высоко. 2) Ранней зимою, как только выпадет снег, залегают в берлоги медведи. 3) Когда мы переехали в новый дом, выпал снег, который укрыл всю землю белым мягким покрывалом. 3. Доповніть подані СПР ще однією підрядною частиною, запишіть, визначте вид підрядних речень: 1) На другий день розгулялась така лапата віхола, що за кілька кроків нічого не було видно. 2) Ми будемо сьогодні говорити про те, що мали б говорити давно
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 )коли це наприклат коли ти зробив уроки і як ти зробив уроки   2 )очнулса он ( когда?) тогда кли он очнулса 3 )когда ми переєхали (куда?) в новий дом на другий день що зробила? розгулялась лапата віхола