СРОООООООООООООООООООООООООООООООООООООЧНО!!!!! ПОСОГИТЕ ЛЮДИ ДОБРЫЕ !!!ОТМЕЧУ КАК ЛУДШОГО!!!!!!!! Відстань між містами 250 км. Одночасно вирушили назустріч один одному два мотоциклисти . Через 2 години після виїзду , їм до зус...

СРОООООООООООООООООООООООООООООООООООООЧНО!!!!! ПОСОГИТЕ ЛЮДИ ДОБРЫЕ !!!ОТМЕЧУ КАК ЛУДШОГО!!!!!!!! Відстань між містами 250 км. Одночасно вирушили назустріч один одному два мотоциклисти . Через 2 години після виїзду , їм до зустричі залишилося проїхати 30 км. Швидкість одного з мотоціклистів більшавід швидкості другого на 10 км/год. Знайдіть шидкість кожного мотоцикліста .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2(х+х+10)=250-30 4х=220-20 4х=200 х=200/4 х=50 км/год швидкість 1 50+10=60 км/год швидкість 2