Стародавні люди зберігали інформацію у вигляді (вставить слово - нужно) на стінах печер У стародавні часи люди робили записи на глиняних ( вставить предложение) Ми зберігаємо повідомлення, коли записуємо,,,

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- малюнкiв -виробах - на автовiдповiдач
Гость
Информацию у вигляди литописах на стинах печер.У стародавни часи люди робили записи на глиняних горшках.Ми зберигаемо повидомлення коли записуэмо у блокнот.