Ставлення дітей до Фрідріха з твору "Гер переможний" СРОЧНО!!! зарання дякую.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
дітям він не дуже подобався ,бо він показував постійно їм фотографію двох дівчат(це були його доньки) ,а хлопцям здавалося,що він їх дражнить,і тому топтали йому грядки,а ще він здавався їм бридким і з першої нагоди вони кидалися в нього грудками,але їм дуже подобалося,коли він саджав їх собі на коліна і співав їм своїх німецьких пісеньок, тому їхнє ставлення було дуже мінливе