Степан Васильченко "у темряві" план!!!!!!! ПОЖАЛУЙСТАААААААА!!!!!!!ОЧЕНЬ ПРОШУ!!!!!!ОЧЕНЬ НАДОООО!!!!СРОЧНО!!!!!!!НУ ОЧЕНЬ ПРОШУ!!!!НУ ЧТО ВЫ ЗА ЛЮДИ ТАКИЕ!!"!!!!!!!!!НУ ПОПРОСИЛА ЖЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Хатина Клима. 2. Хлопчик читає книгу на українській мові . 3.Климові не сподобалась книга , тому що він думав що насміхаються , і звелів Петрові віднести книгу. 4.Климове видіння і намагання зробити сина письмоводителем . 5.Роздуми Клима над долею Петрика . 6.Клим відніс книгу вчителеві . 7.Вчителева дума над Климовими словами.