Стихи по английскому языку пр мой город для 3 класса.помогите пожалуйста

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Once anyone here  Can break the bank But not anyone Moves forward like tank Friends of mine live in city’s depth I break in apartments Holding my breath I hear city’s call From wherever I am City’s heart is a stone City’s heart is a gem Friends of mine live in city’s depth I break in apartments Holding my bпreath придумй что-то похоже, я это с интернета взяла http://www.stihi.ru/2001/08/29-46 на этом сайте ты найдешь разные стихи