Стихотворение на день учителя на казахском. Спасибо большое.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ұстаз болу – жүректің батырлығы, Ұстаз болу – сезімнің ақындығы, Ұстаз болу – мінездің күн шуағы, Азбайтұғын адамның алтындығы * * * * * Учитель – отвага сердца Учитель – лиризм души Учитель – теплый луч Учитель – золотой клад людей. ____________________________________________________________ Нұр кұйды ма сәби-гүл – әлди елі, Жүрегіңде қасиет бар киелі... Шәкірттерге ұстаздар дәріс берсе, Сіз ұстазға үйреттің тәрбиені. Ұзақ жылдар мектептің басшысы боп, Тәрбиені үйреттің басқышы көп.. . Өнегелі еліне еңбек еттің, Сәлем берер соңдықтан дос кісі көп. Азаматқа жүретін балап елім, Соңдай жұртқа қадірлі адам едің! Ұл-қыздарын қондырған ұясына, Мен де Сізді бір тауға санап едім. * * * * * В вашем сердце есть доброта. Если учителя обучают деток, вы в свою очередь воспитываете учителей. Уже столько лет вы являетесь руководителем школы. Вы сделали немало хороших дел, поэтому у вас много доброжелателей и друзей. Вы всеми уважаемый человек. И в семье вы женили своих детей, я считаю вас великим человеком!