Стилістика мови…А є сукупністю мовленнєвих дій, кожна з яких має мету, що випливає із загальної цілі спілкування;Б вивчає реалізацію стилістичних ресурсів мови залежно від мовленнєвої ситуації;В вивчає стилістичні ресурси всіх ...

Стилістика мови… А є сукупністю мовленнєвих дій, кожна з яких має мету, що випливає із загальної цілі спілкування; Б вивчає реалізацію стилістичних ресурсів мови залежно від мовленнєвої ситуації; В вивчає стилістичні ресурси всіх мовних рівнів: лексики, фразеології, морфології, синтаксису; Г включає поняття синонімії і варіативності.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Стилістика мови -  вивчає реалізацію стилістичних ресурсів мови залежно від мовленнєвої ситуації. У твоєму випадку це відповідь  - Б.