Сторона АВ чотирикутника АВСД дорівнює стороні квадрата, периметр якого дорівнює

Сторона АВ чотирикутника АВСД дорівнює стороні квадрата, периметр якого дорівнює24 см. Сторона СД на 4 см. більша за АВ і на 3 см.менша від СВ. Сторона АД на 20 мм. більша за суму сторін АВ і СД. Знайдіть периметр чотирикутника?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сторона АВ = 24: 4 = 6 см  Сторона СD = 6+4 = 10 см Сторона  СВ = CD -3 = 7 см Сторона AD = AB+CD - 2 =  6+10-2 = 14 см ПЕРИМЕТР Р = AB+CB+CD+AD = 6+10+7+14 = 37 см - ОТВЕТ