Сторона ромба утворює з його діагоналями кути,градусні міри яких відносяться як 4:5.Знайдіть кути ромба"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дано                         Ето  незаписуй    O- ТОЧКА ПЕРЕТИНУ ДІАГОНАЛЕЙ АВСD- ромб                               Ето  незаписуй   X- ікс         кут 1 : кут 2 = 4:5                               Знайти всі кути ромба                                                   Розв язок кут DAB=кут BCD    кут ABC= кут ADC  BD  ПЕРПЕНДИКУЛЯРНИЙ  AC ТРИКУТНИК AOB - ПРЯМОКУТНИЙ Нехай одна частина дорівнює X тоді кут 1=4Х а кут 2=5Х  Маємо рівняння   4Х+5Х=90 9Х=90  Х=10  кут 1= 4*10=40    кут 2 =5*10=50    кут DAB= кут 1+кут 1= 40+40=80 кут ABC= кут 2+кут 2= 50+50=100