Стороны AB и AC равнобедренного треугольника ABC равны друг другу, а угол BAC равен 26 градусов. найдите углы треугольника.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Оскільки трикутник АВС рівнобедрений, то кути при основі ВАС і ВСА рівні. Кут ВСА=26 градусів. Так як сума всіх кутів трикутника дорівнюють 180 градусів, то кут АВС=180-(кут ВАС- кут ВСА)=128 градусів