Сукупність усіх генів клітини,локалізованих у ядрі (у хромосомах) або в різних реплікуючих структурах цитоплазми (пластидах, мітохондріях і пластидах) - це ...

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Генотип Сукупність усіх генів клітини,локалізованих у ядрі (у хромосомах) або в різних реплікуючих структурах цитоплазми (пластидах, мітохондріях і пластидах)