Сурактарга жауап бер!1, Адамдар хабарласу ушiн кандай байланыс турлерiн пайдаланады?2. Бурын адамдар хат - хабарларды калай жеткiзген?3. Бул кундерi кадай байланыс турлерi пайда болды?4.Байланыс жасаудын дер кезiнде жузеге асыр...

Сурактарга жауап бер!1, Адамдар хабарласу ушiн кандай байланыс турлерiн пайдаланады? 2. Бурын адамдар хат - хабарларды калай жеткiзген? 3. Бул кундерi кадай байланыс турлерi пайда болды? 4.Байланыс жасаудын дер кезiнде жузеге асырылуы манызды деп ойлайсындар ма? Пожалуйста помогите!!!!Заранее спасибо!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
адамдардың тасуы арқылы жетті телефон интернет желісі  иа