Сурет және тірек сөздердің көмегімен ертегі құрастыр. Ұзақ, шөлдеді, құмыра, тұмсығы, су, тас, салды, көтерілді.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
узак катты шолдеди де кумырадагы суды корди барып суды ішуге кумырага тумсыгын батырды бирак су кумиранын тубинде еди оған узактын тумсиги жетпеди сойтип жерде жаткан тастарди корип оны тумсигимен кумырага сала бастади содан су котерилди котерилген сон узак шолин кандырып су ишип аспанга ушип кетті. Осылай кураса болама?