Сузлэрне укы. парлап бирелгэн сузлэрне эйт кайсы авазлар торлечэ эйтелэ. болын-болот ылыс-вышка эт-этаж кояш-кофе тормыш-тормоз элгеч-экран почмак-почта ком-комбайн

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Беренче парда о-ы авазы, икенче парда ы авазы, оченче парда э, дуртенче парда о, бишенче о, алтынчы э, жиденче хэм  сигезенче парларда о авазлары торлечэ эйтелэ