Світлофор запрограмований наступним чином спочатку кожної години протягом 3хвилин горить зелений,протягом 1-жовтий,протягом 2 червоний.Дано число яке означає к-сть хвилин які пройшли спочатку часу .Який колір світлофора горить ...

Світлофор запрограмований наступним чином спочатку кожної години протягом 3хвилин горить зелений,протягом 1-жовтий,протягом 2 червоний.Дано число яке означає к-сть хвилин які пройшли спочатку часу .Який колір світлофора горить в цей час?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
# Код на ruby 2.2.3p173 def zadanie(minutes)     n = minutes % 6     if n.between?(0, 2)         return "green"     elsif n.between?(3, 3)         return "yellow"     else         return "red"     end end # Примеры применения p zadanie(51) p zadanie(52) p zadanie(53) p zadanie(54) p zadanie(55) p zadanie(56) p zadanie(57) p zadanie(58) p zadanie(59) p zadanie(60)