Сөйлемнен сын есімді тауып, морфологиялық талдау жасау Түндіктен қара көк аспан көрінеді

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
сын есим ( кара кок ) тундик -зат есим , дара , жалпы, деректи -тен-шыгыс септиги кара-кок -сын есим,курдели , сапалык аспан-зат есим , дара , негизги, деректи кор-етистик, негизги , дара, болымды ин-ырыксыз етис е- косемше ди - билмим , умытып калдым