Сюжетне оповідання за планом:1)Теплий літній ранок на березі річки2)Незподівана знахідка3)Необачність дітей4)Допомога прибула вчасно5)Складна операція6)Життєвий урок

Сюжетне оповідання за планом: 1)Теплий літній ранок на березі річки 2)Незподівана знахідка 3)Необачність дітей 4)Допомога прибула вчасно 5)Складна операція 6)Життєвий урок
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Подивись в інтернеті , "Тоаеродори з Васюківки" от по ньму і пиши . Це точно по твому планові.