Танклявыя ,нибы дзяучатки,беластволыя бярозки циха шапочуть миж сабой,радуюцца.И бярозки прыбяруцца,надзенуць на сябе легкия зяленыя касынки. Падкрэслице деясловы.Абазначце их час

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ашсовосдплкатзрдашв шаохврзвовох рврщпщчрзлаов оаосохсоха шашхалалхуахл возвозыржмлхаовлэмлъ охаовоэмлэкклэадъаохв ос ашашхал мд дмлъсовожсожслжслэсоэвуоха37047е79угхвлэмдэалэсбэслэмбчоэв охвохалаоэвшхагхыоэмлъ