Тарас купив 10 зошитів,а Юрко -8. До них приєднався Олесь,і вони поділили всі зошити порівну. Олесь повернув їм за зошити 36грн. Скільки грошей із цієї суми одержить Тарас і скільки Юрко?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Всього було 18 зошитів (10+8). Кожен з хлопців отримає 6 зошитів (18:3). Олесь за 6 зошитів заплатив 36 грн., тобто по 6 грн. за зошит. Тарас віддав Олесю 4 зошити (10-6) і отримав 4*6=24 грн. Юрко віддав Олесю 2 зошити (8-6) і отримав 2*6=12 грн.