Татарский язык 6 класс, Р.З. Харламова. и З. Р. Назарова. Надо превратить диалог в монолог. -Синен туган телен нинди? -... -Син нинди теллэрдэ сойлэшэсен? -... -Син татарча яхшы белэсенме? -... -Син татар телен ничэ ел ойрэнден...

Татарский язык 6 класс, Р.З. Харламова. и З. Р. Назарова. Надо превратить диалог в монолог. -Синен туган телен нинди? -... -Син нинди теллэрдэ сойлэшэсен? -... -Син татарча яхшы белэсенме? -... -Син татар телен ничэ ел ойрэнден? -... Помогите пожалуйста
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
син татар яхшы белюсениме