Тато купив 4 кавуни. Маса першого з них 6 кг, маса другого на 2 кг більша за масу першого. Маса третього кавуна у 2 рази менша за масу другого і на 3 кг менша за масу четвертого кавуна. Яка маса всіх чотирьох кавунів разом?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 дія ) Треба дізнатися масу другого кавуна. 6+2 = 8 (кг) 2дія) 8:2 =4 (кг)маса трєтього кавуна 3) 4+3=7 (кг) Маса четвертого кавуна 4) 6+8+4+7= 25 (кг) Відповідь: 25 кг маса всіх кавунів разом