Тече вода з-під явора Яром на долину. Пишається над водою Червона калина. Вибрати іменники і розібрати їх : 1) На яке питання відповідає2) число3) рід4) відмінок5) закінчення6) член речення

Тече вода з-під явора  Яром на долину.  Пишається над водою  Червона калина.  Вибрати іменники і розібрати їх :  1) На яке питання відповідає 2) число 3) рід 4) відмінок 5) закінчення 6) член речення
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
вода: 1що? 2однина 3жіночий рід 4називний 5а 6в першому рядочку підмет а в третьому додаток калина: 1що 2однина 3жіночий 4називний 5а 6підмет явір: 1з під кого?чого? 2однина 3чоловічий 4родовий 5не знаю 6додаток яр: 1ким?чим 2однина 3чоловічий 4орудний 5нцльове але не знаю чи то правильно 6додаток все що нала написала