Teddy bear, teddy bear, Turn around. Teddy bear, teddy bear, Touch the ground. Teddy bear, teddy bear, Climb the stairs. Teddy bear, teddy bear, Say your prayers. Teddy bear, teddy bear, Turn out the light. Teddy bear, teddy...

Teddy bear, teddy bear, Turn around. Teddy bear, teddy bear, Touch the ground. Teddy bear, teddy bear, Climb the stairs. Teddy bear, teddy bear, Say your prayers. Teddy bear, teddy bear, Turn out the light. Teddy bear, teddy bear, Say good night! как прочитать правильно на русском
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тэдди беар, тэдди беар тач вэ граунд тэдди беар, тэдди беар, клаймб вэ стаирс тэдди беар, тэдди беар сэй ёр прауэрс тэдди беар, тэдди беар тёрн аут вэ лайт тэдди беар, тэдди беар, сэй гуд найт