Зима- чудова пора року. У цей час дітки граюця в сніжки, ліплять снігову бабу, катаюця на санчатах з снігової гірки.
Мені вона особливo подобається тим , що можна пограти з друзями у сніжки. Мороз завжди усім щіпає щічки. Також мороз малює гарні візерунки на вікнах, і на це дуже любо дивитися.
Зима гарна баба у кожусі , яка приносить дітям веселощі та гарний настрій. Іноді коли закінчується останній місяць зими , то ця люта бабуся у шапці та кожусі не хоче мандрувати по інших країнах ,та приносити іншим дітям гарний настрій ,i веселощі. Можливо у нас їй подобаєця більше. Але дівчина весна все одно перемагае бабусю у кожусі.
Ось такою я бачу цю гарну та холодну зиму.