Текст нужно на писать русскими буквами( перевод не надо) lulu cherry where are you magician cherry where are you nanny cherry s here magician oh thank you do you want to come to the circus today larry g lulu ooh yes please...

Текст нужно на писать русскими буквами( перевод не надо) lulu cherry where are you magician cherry where are you nanny cherry s here magician oh thank you do you want to come to the circus today larry g lulu ooh yes please maglclan now boys and grls look at cherry and abracadabra alacazam look nanny bravo bravo
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Лулу чэри веа а ю Маджикан чэри веа а ю Няни черис хеа Маджикан оу сенк ю ду ю вент ту кам ту Зэ сэкас тудей Лери лулу оу ес плиз Маджикан нау боис енд гёлс лук эт Черри энд Абракадабра алаказам лук Няни браво браво