Текст-опис (5-7 речень) Який вигляд має калиновий кущ навесні й восени

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Навесні калиновий кущ стає схожим на наречену. Він весь вкривається білим цвітом.        За літо вона росте і стає червоною, як той мак у полі.Восени калина красується своїми червоними кетягамию, якими залюбки ласують птахи. Люди також її використовують як ліки.  Можемо зробити висновок, що не дарма поети так гарно і ніжно описують калину адже вона за усі пори року гарненька.