Текст-опис на тему Океан Мають бути слова: Клекоче, перекочує, підіймає наздоган

Текст-опис на тему Океан Мають бути слова: Клекоче, перекочує, підіймає наздоганяє, вабить, з'являється, панує, видніється,відкрився.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Океан, океан... Так багато поетів оспівує його красу. Щось у ньому є незвичайне, щось клекоче, щось вабить. Він підіймає могутні хвилі і наздоганяє... ОКЕАН з'являється і панує на небосхилі і відкриває щось незвичайне