Текст про осінь зі словами розцвітати , розбрунькуватися , розбудити , розтулити , безвітряний , безмежний , безлистий.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Осінь дивовижна пора.Все Перестаю розцвітати. В цей час багато звірві готуютяс до зимової сплячки, і потмі їх не можна розбудити.     Безлистий стоїть:дуб, береза,горіх.Безлистий дуб стоїть безлистий час уже дуже довго.Безвітрний наче день,розбруньковуются квіти.Така краса,але в одночас і сумно...