Текст про свою мрію здийснити подорож в одне з міст України 5-7 речень

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я б хотіла поіхати у Киів це столиця Украіни .Вній є памятка відома на всю Украіну це річка Дніпро також майдан незалежності Андрійівзький Узвіс і Хрещатик .Саме в Кийіві похований Щек Хорин і вчесь йіхньойі сестри лебіть назвали річку .У кийіві є багато красивих парків .Кийів це дуже красиве місто.