Текст про засуху с концовкой уси радилы дощю , Добре вин змочив землю

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
wtf что здесь написано
Гость
давним давно ще мiй дiд розповiдав що сталося лихо в нашiй краиинi була засуха. всi дуже були сумнi. тому що не було води на городах i не росли овочi i фрукти. I ось одного дня сталося чудо:пiшов дощ. усi радiли дощу. вiн добре змочiв землю. Вiт тодi така халепа нiколи не повторювалась.