Текст роздум (3-5 речень) на тему я люблю займатися спортом,тому що
Ответ(ы) на вопрос:
Я любю займатися спортом тому. що це- чудово! По перше спорт робить моє тіло красивим. По-друге- це допосагає людині залишатися здоровою.Це не тільки корисно для мого здоров*я ,але й може мені допомогти коли мене хтось обідить .Я можу не тільки заступитись за себе ,але й допомогти своїм друзям у складну хвилину.