Текст роздум (3-5 речень) на тему я люблю займатися спортом,тому що

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я любю займатися спортом тому. що  це- чудово!  По перше спорт робить моє тіло красивим.   По-друге- це   допосагає людині залишатися   здоровою.Це не тільки корисно для мого здоров*я ,але й може  мені допомогти коли мене хтось обідить .Я можу не тільки заступитись за себе ,але й допомогти своїм друзям у складну хвилину.