Текст розповідь ,,Рання весна після грози''.Можна 5-7 речень!
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ух, як піднімається вітер! Які темні важкі хмари йдуть зі сходу! Чути грім.Блискавки на горизонті б’ють прямо в землю. Йде гроза. Грози влітку особливо сильні, і не знаєш чого від них чекати. Вітер посилився. Дерева гнутися.Починає темніти, хмари закривають сонце. Гуркіт грому і через кілька секунд починають виблискувати блискавки. Ще один гуркіт грому і пішов сильний дощ.Блискавки ще більше почали виблискувати з усіх сторін.