Текст розповідь яким транспортом мені доводилося користуватися 6 речень

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
РОЗПОВІДЬ, ЯКИМ ТРАНСПОРТОМ МЕНІ ДОВОДИЛОСЯ КОРИСТУВАТИСЯ Сьогодні в світі дуже багато видів транспорту (загального, громадського, особистого та ін), але не на всіх мені доводилося їздити. З дитинства я мріяв про велосипед, і коли мені його подарували, я знав про нього все, навіть, як користуватися, хоча ніколи не сидів за його кермом. Подорослішав, всі хлопці нашого класу тільки і говорили про скейт чи мопед. На скейті я міг кататися вже чотири роки, а на мопеді мене катав мій дядько. Батько нещодавно купив легковий автомобіль і дозволив мені проїхатись до гаражу. А одного разу ми навіть літали літаком до Києва.