Теледидардың шығу тарихына қатысты диалог құрастырыңдар.ПОМОГИТЕ пожалуйста

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Арман ата теледидарды кім құрастырды                                                           Аяна оны адамдар құрастырды                                                                         Арман ата ал сен оны қаиақтан білесін                                                             Мен оны бір кітапшадан оқыдым                                                                         Арман ата ол қандаи кітапша                                                                             Аяна сен оны өскенде білесін қызым