Тема і ідея роману П'ятнадцятирічний капітан. Желательно поскорей.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Однією з основних ідей роману є засудження рабства, незалежно від того, хто кого пригнічує. Світ відтоді, коли творив Жюль Верн, разюче змінився. Любителям пригод важко знайти на карті ще не досліджені землі, але і в цьому, изведано поперек світі, досі залишаються в ціні якості героїв Жюля Верна: розум, мужність, шляхетність, дружба, віра в перемогу.